שאלות נפוצות שנשאלו על ידי המשתמשים

שאלות תשובותבדף זה יש דוגמא לתוכן נגלל. זהו רכיב המשמש למטרות רבות כגון שאלות תשובות וכדו'. רכיב זה הינו רספונסיבי ומשמש הרבה בסגנון האתרים החדש שבו יש התאמה למכשירים ניידים ודינמיות עם הגולשים. בפורמט זה, לחיצה על הכותרת תפתח את התוכן של אותו הנושא (הכותרת)

זהו אחד מיתרונותיה הגדולים של המערכת. מערכת אדממה תומכת בפורמט רספונסיבי. אתר רספונסיבי הינו אתר שמשנה את עצמו על פי המכשיר ממנו המשתמש גולש. מחשב שולחני, טאבלט או טלפון נייד. זוהי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר המאפשרת לתכנים, לתמונות, לעיצוב ולפורמט להיות דינמיים ולהשתנות בהתאם למכשיר.

אכן כן. המערכת מאפשרת עיצוב ייחודי של תבנית האתר בכמה רמות.

1. רמה בסיסית: בעזרת כלי עיצוב שבמערכת.

2. רמה מתקדמת: שימוש בתבניות עיצוב קיימות והתאמתם

3. רמה מקצועית: דורש ידע ונסיון מוקדם בפוטושופ

מערכת זו מיועדת למנהלי אתרים, מעצבים ומקדמי אתרים שמעוניינים להקים, לנהל ולקדם אתרי אינטרנט ללקוחותיהם.

גם אם אין להם נסיון או ידע מוקדם בהקמת אתרים, במערכת זו יש את המסגרת והתמיכה ללמד, לתמוך ולסייע למי שמעוניין בכך להתחיל ולתת שרותים אלו ללקוחותיהם.

מערכת אדממה מאפשרת הקמת אתרים נגישים. אבל לא כל הרכיבים והמודולים במערכת תומכים בתקן הנגישות AA. בכדי לשמור על אתר נגיש, יש להשתמש אך ורק במודולים וברכיבים המותאמים לתקן. במערכת ניתן לראות ליד כל כלי המותאם לתקן נגישות AA צלמית מתאימה.

עם זאת, חשוב לציין שתמיכת המערכת בתקן נגישות אינה מספקת והמשתמש שבונה את האתר צריך להכיר ולדעת את הדרישות והחוקים של התקן ולפעול בהתאם.

לכל אתר נוצר חשבון ארוח מלא ומקצועי על שרתינו שממוקמים בחוות השרתים של בזק בינלאומי
אכן כן. אנו מאפשרים גישת לקוח על ידי פרטי חשבון נפרד. בחשבון זה הלקוח מקבל גישה מוגבלת לכלים הנדרשים לעדכון וניהול תכני האתר בלבד. כך שהלקוח לא צריך להתמודד עם שאר הכלים המקצועיים של המערכת. לכן, ללקוח ניהול האתר הוא הרבה יותר פשוט.

מערכת זו הינה מערכת להקמה, ניהול וקידום אתרי אינטרנט. מעבר לכך, זהו יותר מרק תוכנה.

זוהי מסגרת וקהילה שבאמצעות התוכנה מתעדכנת, מתחדשת ותומכת כל הזמן.

אכן כן. חנות היא רק אחת מהאפשרויות הרבות בניהול האתר. במערכת ישנו כלי לניהול קטלוגים וגלריות תמונות ומוצרים. על כל קטלוג המוקם במערכת ניתן להפעיל את אופציית החנות הכוללת סל קניות וסליקה

ישנם 3 אלמנטים שמייחדים את המערכת על פני פתרונות אחרים.

1. המערכת הינה יותר מרק תוכנה להקמת אתרים. זו מסגרת תומכת, מתעדכנת, מלווה ומסייעת כל הזמן. וכל זאת מתבצע באמצעות התוכנה.

2. מערכת זו הינה קלה ללמידה וידידותית מאוד. ובכך מאפשרת למנהלי אתרים לבצע את המשימות במהירות ובפשטות רבה.

3. מערכת זו פותחה מבסיסה להקים אתרים מותאמים במיוחד למנועי חיפוש ולגוגל בעיקר. במערכת ישנם אלמנטים וכלים ייחודיים לקידום אורגני ולהפצה באינטרנט.

במקרה והלקוח רוצה לעזוב, הוא יכול לקבל את האתר שלו בפורמט HTML. זאת אומרת כקבצים סטטיים ללא המערכת. עם הקבצים שהוא יקבל הוא יוכל להציג את האתר בכל שרת אחר שירצה אבל כמובן שהוא לא יוכל לעדכן את האתר יותר על ידי המערכת משום שאת המערכת הוא לא יקבל.


| אתר || הקמת אתר || אתרי אינטרנט |

אבא אבן 1 א.ת. הרצליה בניין מרכזים 2001 | 09-8332933 שלוחה 2 | lior@selfietan.co.il

 כל הזכויות שמורות לסאן בודי ישראל בע"מ